Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez miért lehet? Baj? Betegség...

Ez miért lehet? Baj? Betegség esetleg?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt 60 kg voltam ma már csak 58,58,5 kg vagyok... Félek... De nem tudom mitől... 19/F

2018. jún. 4. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is tegnap 82,5 voltam, ma reggel 81.

Vegyünk közösen koszorút magunknak.

2018. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ez nem baj egyébként?
2018. jún. 4. 12:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En nyit ingadozik a súly attól függően, hogy mikor méred, mennyit ettél és ittál előtte, reggel, vagy este méred-e magad, volt-e már székleted, stb. Ne méregesd magad naponta, elég hetente egyszer, azonos napszakban és időben.
2018. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szóval fogytál 1 nap alatt 1.5 kilót. A rock koncerteken a dobosok 3-4 kilót fogynak 2 óra alatt.
2018. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Valóban lehet komoly. Most gondold el, minden nap leadsz egy kg-ot, mennyi van hátra.

Esetleg ajánlom ezt a filmet :)


[link]

2018. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez csak egy film... konyorgom...
2018. jún. 5. 00:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Irónia volt... könyörgöm...
2018. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Súlyt centiméterel mérünk, nem mérleggel. :-)

Van 6 méter beled, amiben gázok, gőzök és bélsár bőven található. Ennek is jelentős súlya van. Mérd meg magad vécézés előtt közvetlenül, majd utána. Ha érzékeny a szervezet, a vizelet mennyiségét is meg fogja mutatni, de ha nagydolgoztál, akkor az egyszerűbbek is.

Vagy tedd meg ugyanezt étkezés előtt és után. Ügye nem gondolod, hogy a paprikás csirke nokedlivel, uborkasalátával és dobostora után pár perc alatt jelentősen híztál.

Az sem mindegy, hogy mérés közben éppen mennyi sejtközi víz van a testedben.

2018. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
174 cm vagyok kb
2018. jún. 5. 13:02
 10/13 anonim ***** válasza:

Az Ön testtömegindexe

19,82

Kategória: normál

Tisztelt Uram! Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexû emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggõ krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

A legtöbb férfinek ilyen idõsen még normális a súlya, ám ez az évek elõrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb idõben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!

2018. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!