Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrrákos vagyok? A bőrrákot...

Bőrrákos vagyok? A bőrrákot hogyan kezelik?

Figyelt kérdés

Ma reggel megvakartam a picit viszkető hátamat a zuhanyrózsával, erre éreztem, hogy belekapok egy kiálló valamibe, fáj, csípi a víz és kicsit vérzik.

Pont nem látok oda tükörből se, egyedül lakó fiatal felnőtt vagyok és odafotózni se tudok, a hátam közepén van kb.

3 db anyajegy van a hátam közepén, már látta régebben bőrgyógyász.

Az egyik jött le közülük.


Most azt olvastam, ha lekaparódik nem gáz, de ha magától jön le, sebesedik stb az nagyon nagy eséllyel bőrrák.


Most keresek új munkahelyet, állásinterjúkra járok, elfoglalt is vagyok és evileg most kezdem az életemet.


Este hívom az orvost, de ha munkaidő után nem fogad, nem is tudom, hogy fogok tdni elmenni.

Igen, most is munkaidőben íroi, mert nagyon félek..



25/L


2018. jún. 14. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy bőrrákos :D

Nem azt írtad, hogy zuhanyrózsával kaptad le azt a kiálló "valamit"? Ez így viszont el tud rákosodni idővel, ha leszarod és nem mutatod meg orvosnak.

2018. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A zuhanyrózsa szerintem nem tudmá félig kitépni a helyéről, ha nem lenne már alapból sérült/elrákosodott, nem?
2018. jún. 14. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem rák, ha magától leesett, és előtte semmi probléma nem volt vele. Volt már ilyen a családomban, és bőrgyógyász egy közeli rokonunk. Max megnézetheted bőrgyógyásszal, ha ennyire aggaszt. Egyébként nem ártana évente melanoma szűrésre járni ettől függetlenül, különösen ha leégésre hajlamos világos bőröd van. Legrosszabb esetben levetetheted az anyjaegyet, ha egy része fent maradt, azt elküldik szövettanra.
2018. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem rákosodik el. Van délutáni esti órákban is rendelés az bőrgyógyászaton. Privát rendelés is van este felé, ahol 8000 Ft-ért leégetik.
2018. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pár hét alatt se lesz gond?



Ebben a hónapban fizetéshez közeledve még nem tudom, fogok-e tudni enni majd.

Nem, nem vagyok szegény hála Istennek és a nagy kiadású dologra, ami most elkövetkezett, fél éve spórolgatok, de így is...

Tehát TB lesz.

2018. jún. 14. 17:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Félig jött le, lifeg még.
2018. jún. 14. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól mert megsérül egy anyajegy, még nem leszel rákos. A nővérem rendszeresen elvág egyet borotvával, és még mindig él. Nem tudom hova valósi vagy, felénk 3 hónapos várólista van a bőrgyógyászaton. Ha ennyire aggaszt, kérj kölcsön magánra rokonoktól, de szerintem teljesen felesleges elmenned. Ha nagyon meg akarod sürgetni a dolgokat, próbálkozz a sebészettel, hátha leveszik TB támogatottan, bár erre nem látok nagy esélyt.
2018. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bőrrákot hogyan kezelik...? Ez komoly?
2018. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!