Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bevettem egy lejárt Algopyrint...

Bevettem egy lejárt Algopyrint, lesz valami bajom?

Figyelt kérdés

Megpusztultam már annyira fájt a növő bölcsességfogam.


Legalább 10 éve vette anyám... Inkább 20.


Tudom hülyeség volt, de a számat nem tudtam kinyitni, most már sokkal jobb.


2018. jún. 19. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, legfeljebb nem használ, mert már nincs ereje. Tapasztalatból mondom, mert nálunk az egész család vegyész, és mindig tele volt a szekrény gyógyszerekkel, amit még becsomagolatlan állapotában simán bezacskózva hoztak haza, tehát még a lejárat se volt ráírva, és mivel rengeteg volt otthon, sose kellett vennünk, mert az a mennyiség 15-20 évig is kitartott és mindenki azt szedte. Semmi bajunk nem lett soha.
2018. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semmi, az csak azt jelenti, hogy addig az időpontig garantálja a gyártó a gyógyszer hatását. Hűvös, száraz helyen tárolva évtizedekig használható marad, legfeljebb kicsit gyengébben hat.
2018. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kicst hányingerem lett tőle, utóíze volt...


De nem fáj a fogam, felüdülés, komolyan.

2018. jún. 19. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!