Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menstruáció 2 nap után elmúlik?

Menstruáció 2 nap után elmúlik?

Figyelt kérdés
Kb két hete kezdtem el furcsán érezni magam, hirtelen elkezdtem szédülni, elég érzékeny voltam a szagokra stb. Bár nem tervezünk babát, én borzasztóan örülnék neki, ezért benne van a pakliban, hogy csak bebeszélem magamnak. Nem is különösebben foglalkoztam vele, mivel éreztem a menstruácios görcsöket. 4 napot késett a menstruaciom, az első napon elég sok barnás folyásom volt, (ez nem jellemző ràm) majd estére normális átlagos mennyiségű vérzés volt. Amásodik nap is normális volt, majd a harmadik napon du már semmi. Általában 5-6 napig szokott tartani és rendszeres mindig. Étkezések után hányingert érzek és kívánósnak mondanám magam, továbbra is szédelgek. Terhesség lehet, vagy inkább hormonprobléma, vagy esetleg tényleg csak bebeszélem az egészet? Tesztet csak hétfőn tudok venni.
2018. jún. 23. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, kiderült, hogy beágyazádósí vérzés - és ikrek lettek belöle.
2018. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor hétfőn vegyél tesztet,aztán kiderül.
2018. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Neked is normális mennyiségű vérzés volt? ( tehát hogy nem csak pár csepp)
2018. jún. 23. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
A beágyazódási vérzés nem tart napokig,főleg nem úgy,hogy a 2.napon normális a vérzés mennyisége.Már régen rossz lenne,ha valaki ilyen erősen vérezne beágyazódáskor.
2018. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok és nekem normális volt a mennyiség, csak nem a megszokott 5 napig tartott, hanem csak kettöig.
2018. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2018. jún. 24. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!