Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy ettől van...

Lehetséges hogy ettől van hasmenésem?

Figyelt kérdés

1-2 hete hasmenéssel szenvedek. De igazából ez nem a tipikus hasmenés. Tegnap is már valamennyire szilárd volt.

Naponta szedek 1x1 magnéziumot (250mg) és anyum szerint attól van, mert az is okozhat hasmenést. Ő szerinte nincs szükségem ennyi magnéziumra és nem tudja feldolgozni a szervezetem.

Minden reggel kávézom.

Naponta sokat stresszelek



2018. jún. 27. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, a hasmenés a magnézium túladagolás jele. Így ürül a felesleg. Vagy olyat szedj ami kevesebbet tartalmaz vagy ne szedj semmilyet.
2018. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a stresszre szedem.. Hipochondriám van sajnos és elég sokat aggódok miatta
2018. jún. 27. 10:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem is stresszelsz annyira csak beképzeled, mivel hipochonder vagy?
2018. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Komolyan itt tartunk? Arra nem gondoltál még, hogy abbahagyod a szedését és megnézed elmúlik-e a hasmenés?!

egyébként a stressz és a kávé is csinál hasmenést. Az a magnézium miféle? Oxid, citrát..?

2018. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szorbit van benne.


Gondoltam én itt már mindenre. gyomorrák, végbélrák, vastagbélrák, hiv vagy mi a szar ez, gyomorfekély meg stb... :D

2018. jún. 27. 10:10
 6/11 A kérdező kommentje:

tegnap már valamennyire megszilárdult.

Aztán este elmentem inni haverjaimmal és ma reggelre ismét fostam

2018. jún. 27. 10:12
 7/11 anonim ***** válasza:
A szorbit egy édesítőszer ami bizony okoz hasmenést.
2018. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de a dobozra az van írva hogy naponta 1x1. én ennyit szedtem de mégis hasmenésem van.. Volt olyan is, amikor csak úgy beszedtem egyet.. pedig nem fáj és nem görcsöl semmim
2018. jún. 27. 10:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor túladagolod neked nincs szükséged magnéziumra. Probáld ki hogy nem szeded.
2018. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel mi van ráírva. A szorbit okoz hasmenést annál aki érzékenyebb rá.
2018. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!