Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegbap este le feküdtem...

Tegbap este le feküdtem aludni kb 11 körűl,10 kor keltem és ma annyira fáradt vagyok, hogy egész nap tudnék aludni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

rosszul aludtál

lehet egy 5 órás alvás is pihentető, elegendő

és lehet egy 15 órás alvás rossz minőségű

2018. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Front van, egy csomó kollégám álmatag.

Ilyenkor szerintem fölösleges 10-ig aludni, csak annál rosszabbul fogod magad érezni. Kelj föl normális időben, végezd el a reggeli teendőket, és ha nem kell semmit csinálnod (gondolom iskolás vagy és élvezed a szünidőt), akkor napközben pihenj le bármikor, amikor jól esne.

2018. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem , sajnos már nem vagyok iskolás. . Folyamatos 12 órában dolgozom , de van közte pihenő napok. Tegnap előtt is kb éjfél tájba feküdtem le , és reggel 7 körül teljesen kipihent voltam , igaz az nap dél előtt is aludtam, mert éjszakásban végeztem. És most alig bírtam fel kelni 10-kor is , vissza is aludtam.. ilyen még soha nem volt velem.
2018. jún. 29. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:

11 óra alvás egy felnőtt embernek irreálisan sok. Még ha kialvatlan napok óta, akkor is.

Lehet, hogy vírus van benned.

2018. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegnap hűvösebb volt, ma 30 fok és iszonyú pára, esett egész éjjel az eső, holnap vagy még ma este megint hidegfront, nem csoda ha kókadtabbak az emberek.
2018. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy kikészült a szervezeted az éjszakai műszaktól.

Az minden, csak nem egészséges.

2018. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!