Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért mutogatok a kezemmel...

Miért mutogatok a kezemmel mikor beszélek?

Figyelt kérdés

Tehát az van, hogy nem szándékosan mikor beszélek, magyarázok valamit valakinek akkor mutogatok össze vissza így a kezemmel.


Nem tudom kontrollálni, mert ha a kezemet a testem mellé rakom amikor megszólalok újra motogatok.


Ez eléggé zavaró szerintem mások számára. Még nem szóltak meg érte, de szerintem hülyének néznek miatta és kínos is. Mi lehet az oka ennek az egésznek?



#beszéd #szokás #rossz #kéz #mutogatás #magyarázás #kontrollálhatatlan #nemszándékos
2018. jún. 29. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális viselkedés és része a kommunikációnak. Annyira, hogy még tanítják is az iskolákban kommunikáció órán vagy az ehhez kapcsolódó tananyagnál. A nonverbális kommunikáció eleve nagyobb része az információközlésnek mint a beszéd, nálad egyszerűen ilyen a metakommunikáció felépítése hogy hangsúlyos a testbeszéded:


[link]

2018. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!