Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyban hozzájárul az egészség...

Nagyban hozzájárul az egészségemhez, ha minden nap beszedek egy 400mg-os E-vitamint + mellé 2db 1000mg-os Halolaj kapszulát?

Figyelt kérdés
Ill. szoktam még szedni Rutin+C-t is (40mg rutin és 100mg C-vitamin)
2018. júl. 3. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem,viszont drágát pisilsz tőle :)
2018. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért? Egyébként erősebbnek is érzem magamat, meg a szívem is mintha máshogyan verne (tehát olyan jobban is érzem magamat). Egyébként van szív és érrendszeri betegségem (nagyon enyhe). Meg nem tud felmenni a vérnyomásom se, tehát 200ml lefőtt kávé se viszi fel a vérnyomásomat, csak a pulzusomat viszi úgy fel 80-85-re. De jól érzem magamat.
2018. júl. 3. 01:03
 3/14 A kérdező kommentje:
*Én négy csésze kávéhoz csak 25g kávét főzők le. = ebből jön le olyan 150-200ml kávé.
2018. júl. 3. 01:04
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért a halolaj, az mindenképpen kell a szervezetnek, mivel az átlagos magyar táplálkozás (még a full egészséges is) omega-3-ban szegény. Mivel csak a lenmagban, halban, meg a repcében van tudtommal sok omega-3. Meg van benne sok A-vitamin, K-vitamin, D-vitamin is. Legalábbis gondolom.
2018. júl. 3. 01:08
 5/14 anonim ***** válasza:

Mivel a tested felét ha hasznosítja,a többi ürül.

Olyan mintha rendelnél 10 pizzát ha csak 3-at tudsz megenni,a többi megy a kukába mert megromlik.

2018. júl. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem. De gondolom, ha este és reggel szednék be 1 db halolajat és mellé 200mg E-vitamin, az úgy már egyenletesebb lenne, ugye?
2018. júl. 3. 01:19
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp.

Én egyébként "vitaminpárti" vagyok, szóval támogatlak. :)

Viszont a 100 mg C-vitamin nem elég szerintem. Én minimum 300-asat szoktam szedni (a cinkeset a DM-ből), néha napi 2-t is, vagy az 500-asból egyet. De ennél is inkább a két részletet favorizálom, vagy a folyamatos felszívódásút.

2018. júl. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A halolajat nagyon gyorsan felejtsd el! Az nem elég, hogy szennyezett, de a gyártása során hevítik, kémiai anyagokkal tisztítják, tehát egy nagyon káros anyagot viszel be a szervezetedbe.Nem tudok ide képet csatolni, de leírom, amit a halolaj előállításáról készült ábra tartalmaz:

1:A halolajokat észterifikálják

2:húgysavval frakcionálják

3:hexánokkal mossák

4:többszörösen desztillálják 200 fokon

Megvan a forrás is, aki ezt 2009-ben leírta.

Szerintem elég rosszul hangzik ahhoz, hogy ne fogyassza az ember.. Férfiaknál a tartós fogyasztása prosztata rákot is okozhat.

Vannak ezeknél sokkal jobb, természetes megoldások.

2018. júl. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyébként van sima halolaj is, ami natúr halolaj.

[link]

Az van a dobozra írva (bal felső sarok), hogy "FINOMÍTATLAN HALOLAJ".

2018. júl. 3. 16:17
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha annyira veszélyes, akkor miért írják fel sok embernek, az aszpirin mellé? A desztillációval mi a baj? Meg a húgysavval?
2018. júl. 3. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!