Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stroke után javasoltok-e (ès...

Attila Bé kérdése:

Stroke után javasoltok-e (ès ha igen, milyen) tornagyakorlatokat? Az egykezes fekvőtámaszhoz is elèg "izmi" vagyok, de mèg a lèpcsön is csak kapaszkodva tudok fel-le menni.

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha stroke-d volt akkor gondolom vagy gyenge az érfalad, vagy túl beszükült pl. dohányzás miatt. Én első körben a vérkeringéssel és az erek takarításával foglalkoznák. Erre egy olcso és gyors kura a citron fokhagyma:

[link]

Meg kellene nézni a vér koleszterin szintedett, bár a fenti kura ezt is csökkenti, a vér sűrűségét (ha sűrű akkor vérhigitott szedni rá) és esetleg valami vér oxigén nővelésen sem ártana elgondolkodni, azt is lehet mérni 95% minimum kellene tudnod. A butejko légzést például kiprobálhatnád.

2018. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Addig, semmi eröltetö testmozgás, amig biztos nem vagyok az èrfal erössègèben? Fokhagymázni rendszeresen szoktam, citromlevet (bár már javasolták) nem fogyasztok (1000-es c-vitamint szedek rendszeresen, de az szintetikus). Vèr-oxigènre e-vitamint szedek nagy dozisban. De a citromot mindenkèpp kiprobálom, kösz a választ!
2018. júl. 13. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!