Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó fejfájás miatt elmente...

Állandó fejfájás miatt elmentem egy MR vizsgalatra. MirE szamithatok? Csatoltam képet is

Figyelt kérdés

[link]


1 Honapja folyamatosan fáj a fejem egy erős, lázzal járó napszuras után. Elmentem egy orvoshoz. Csinált CT-t es MR-t, valamint az agyi ereket is vizsgalta, majd ezt a leletet kaptam. Semmi diagnozis vagy lehetseges terapia. Ha valaki ert hozza vagy esetleg orvos, nagyon megkoszonnem ha mondana valami okosat. Jovo heten viszem a haziorvosomhoz a leletet.



2018. júl. 13. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A google a bno kód alapján:

[link]

2018. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy negatív lelet. Max annyi a kóros, hogy van egy krónikus gyulladás az arcuregedben.


Egy kepalkotó vizsgalattol meg ne várj semmi olyat, terápiás javaslatot írnak. Max ha találnak valamit leirjak, hogy hova érdemesebb tovább menni. Mivel nálad nincs anatómiai eltérés így majd a kezelőorvos fogja értékelni a leletet is.

2018. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkét valaszolonak a gyors valaszt! Sokat segít minden apró kis eszrevetel.
2018. júl. 13. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Szemüveg vagy hiánya,stressz satöbbi.Sok minden okozhat fejfájást.

Én 4 éve szenvedek,minden lelet negtiv.

2018. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, bocsi az offért de magánorvosnál voltál vagy sima sztk? Ha sztk, akkor gyorsan sorra kerültél? Hova valósi vagy? Én is állandó fejfájástól szenvedek.
2018. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Maganorvoshoz kellett menjek, mert honapok mulva lattak volna el sztk alapon,ami eleg szomoru mert nem allok jol anyagilag, viszont ez az allapot tarthatatlan. Egyébként Budapesten voltam a vizsgalaton de Debreceni vagyok.
2018. júl. 13. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :)
2018. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!