Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hüvelygomba eltűnik ha tengeri...

Hüvelygomba eltűnik ha tengeri sós vizbe ülök?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jelentkezett a tűnet, annyi mindent megprobáltunk, voltunk először bőrgyógyásznál felírt 2 kencsőt egyik se segített.. Napozást próbáltam de azzal csak annyit értem el hogy a kiütés nem olyan égető piros hanem rózsaszínes és hámlik. Viszket is de nem a hüvely hanem maga a kiütés. Most a tengeri sós fürdést akarom kipróbálni. Szerintetek segíthet rajta hogy eltűnjön?

20/L és nem vagyok szűz.


2018. júl. 14. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem addig ne menj vízbe hosszabb időre, amíg nem múlik el a probléma. Csípni fog.
2018. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ha ilyen egyszerű lenne, akkor nem kellenének speciális krémek. A hüvelygomba bent éldegél a hüvelyben, oda nem jut be a tengervíz, mert ha bejutna, komoly bajokat tudna csinálni.


Ha hüvelygombád van, miért nem írt az orvos kúpot?

2018. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kenettenyésztés volt?
2018. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kerdezo nem tengervizben akar furdeni, hanem tengeri sot oldana fel egy kad vizben es abban venne ulofurdot. Segiteni segithet, de nagyon csipne, a huvelyed ph-jat is banthatja. Canesten, plusz a krem, annak segitenie kell, ha nem is mulasztja el. Addig pedig nogyogyasz, es o megvizsgal.
2018. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hüvelygombával nem bőrgyógyászhoz kell menni hanem nőgyógyászhoz, HA a gyógyszertári vény nélkül kapható készítmény nem segít rajta. Pl.: Canesten combi
2018. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!