Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van folyton hányingerem?

ZsommyS kérdése:

Mitől van folyton hányingerem?

Figyelt kérdés

Már egy éve, minden héten legalább egyszer reggel hányingerem van. Amikor iskolába jártam, korán kellett kelnem, ezért lehettem rosszul, most a szünet miatt keveset kelek korán így ritkábban vagyok rosszul.


Emellett bármilyen esemény történik rosszul vagyok, pl fogorvos előtt(nem azért mert tartok tőle, mert sokszor voltam már), de rosszul vagyok különleges utazások előtt is, vagy ha vendégségbe kell menni.


Keveset eszek, mert egyébként is félek hogy kihányom, de kipróbáltam már hogy eszek rendesen és ugyanez volt az eredmény.


Ha reggel iszok vizet, akkor azt hányom ki, ha semmit sem, akkor csak nagyon savas dolog jön.


17/Fiú


2018. júl. 15. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Stressz jeleit olvasom.

Beszélj erről egy orvossal (ne iskolaival, hanem a házi / gyerek orvosoddal, aki nem fogja tovább pofázni a tanároknak a gondjaidat).

2018. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!