Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megugrott a nyakamba egy èr?

Megugrott a nyakamba egy èr?

Figyelt kérdés
Sziasztok kb 4honapja az osztálytársam megszorította a nyakamat én pedig ezután elkezdtem ki ropogtatni hogy ne fáljon meg amúgy is ropogtatom. És ekkor mintha egy èr el pattant volna a nyakamba, elfehèrültem, gyorsan vert a szívem kicsit szedultem gyorsan a tanáriba mentem ahol adtak vizet és leultettek akkor egy kicsit jobb lett de egész nap furcsán éreztem magam azt hittem meghalok meg minden.... Utánna elmentem haza és szóltam anyukámnak aki azt mondta hogy ez "előfordul" és hogy alszok egyet és jól leszek. Aludtam és másnapra tényleg semmi bajom nem volt viszont most 2honapja megint rosszul lettem a semmiből a szememmel is hirtelen gondok lettek, leszarom érzés van bennem, nagyon rossz a kozerzetem és sorolhatnam! Voltam kórházban de ott nem mondtak semmit csak hogy jók a leleteim és ez pszichès probléma, viszont szerintem nem.... Olyan mintha egy fontos ideget vagy valamit elvágtak volna bennem és nem működne 100%-osan a testem sem a gomdolkodásom!! Lehet amiatt az eset miatt? És ha igen akkor kihez forduljak??? Köszönöm a válaszokat!! Sziasztok!

2018. júl. 18. 17:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!