Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csipobe nyilalo fajdalmat mi...

Csipobe nyilalo fajdalmat mi okozhat?

Figyelt kérdés

Neha belenyilal a jobb oldalamba, a csipombe vagy kicsivel fole, inkabb a hatam iranyaba, nem elviselhetetlen, de akkor is faj es idegesit. Van vesehomokom, meg valami vesekokepzodmeny, illetve meszesedes is elmeletileg... okozhat barmelyik ilyen panaszt? Esetleg a menstruaciommal lehet osszefuggesben? Mivel mulaszthatom el? Tegnap figyeltem fel ra, azota talan javult, de nem tudom estere rosszabb lesz e. Mikor kenyelmetlenul fekudtem akkor is rossz volt. Vagy az izom nyilalhat? A gerincemmel lehet baj? Volt mar valakinek ilyen?

20/L


2018. júl. 20. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A csípőcsont fáj? Vagy mit értesz csípő alatt pontosan?


Nekem a jobb csípőm fájt nagyon. Elküldött röntgenre a házidoki. Kiderült,hogy artrózisos,el van kopva,rossz az ízületi vápa is. De én szíjban voltam születésem után.


Szóval fájt a csípőm,és ott is volt a baj,a csípőcsontomban.

35/n

2018. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ultrahangon talaltak meszesedest par napja a kismedence jobb oldalan, phlebolithokat, azt mondta a doki, hogy nem kell vele foglalkozni. Olyan mintha a csipocsontom legteteje nyilalna az oldalamnal, inkabb a hatam iranyaba. Igaz tegnap kezdodott, szoval eleg friss a dolog... de huzodik az oldalam is. Nem nagyon faj, de pont annyira hogy agyaljak rajta.
2018. júl. 20. 12:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg mintha hatul a derekamnal a csontba. Lehet az a bajom nekem, hogy figyelgetem mar gorcsosen, mert felek, hogy megint begorcsolok...
2018. júl. 20. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!