Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szív mitől szúrhat?

A szív mitől szúrhat?

Figyelt kérdés
Keresztlányom 15 éves és sokszor,szinte naponta mondja hogy szúr a szíve,hol középen,hol baloldalt,hol meg a szív felett érzi.Kb 1-2 percre.Az igaz hogy keveset mozog főleg most hogy nyári szünet van.Lehet ez a szúró érzés szívbetegségtől?

2018. júl. 20. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A sziv nem szur, nem faj. Nincsenek benne fajdalomerzi receptorok. A mellkasa szurhat, altalaban gerincbol sugarzik ki, a rossz tartas miatt. Huzza ki magat es kevesebbet fekudjon.
2018. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott, es altalaban levegovetellel osszefugg. Van, hogy olyankor csak apro pici levegoket tudok venni. Lehet levego szorul be, lehet becsipodik egy ideg. Nekem akkor is szokott, ha keveset alszok, bar en hajlamos vagyok bekepzelni ilyeneket.
2018. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most is mondta hogy szúr neki baloldalt.Hátán fekszik és a lábaival labdát rúg.De este is érezte mikor már majdnem elaludt arra ébredt meg.
2018. júl. 20. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is szúrt régen, kivizsgálták kardiológián. Semmilyen eltérést nem találtak, az orvos szerint a stressztől van.

23/L

2018. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó engem is hitetgettek ezzel. Majd elmentem szépen sorban kardiologushuz, majd tüdő gyógyászat és egy gerinc röntgen. És a kilépő idegek okozzák mint kiderült.

Ezt tanácsolom hogy vigye el a lányát orvoshoz, veszteni nem veszthet vele!

Jobb megelőzni, mint megijedni. Meg legalább utána nyugodt lesz mindenki.

Jobbulást!

2018. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,akkor a szív miatt volt?
2018. júl. 21. 05:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a gerinc melletti ideg miatt van.

Azért írtam úgy hogy elsőnek a legrosszabbakat kell kizárni.

2018. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!