Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzúgásom van, mitől lehet...

Fülzúgásom van, mitől lehet és hogyan lehetne rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Több éve sípol mindkét fülem, néha kicsit gyengébben, általában elég intenzíven és zavaróan.

Zenét nem szoktam hangosan hallgatni, fesztiválokra nem járok, koncertekre is max. évente 1x.

Kb. 3 éve van már így, orvosnál voltam, ő azt mondta biztosan hangosan hallgatom a zenét és elhajtott.

Mitől lehet? valakinek sikerült segítenie rajta? Mostanában egyre jobban zavar.


2018. júl. 22. 01:09
 1/3 A kérdező kommentje:
17/F.
2018. júl. 22. 01:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a füleddel van baj, azon tudnak segíteni. Ha nem, akkor ,ax kapsz értágítót de nem sokat használ. A hiba valahol az agyban van, de ezért agyat nem műtenek.
2018. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem már 10 éve zúg a fülem, egy szövődményes nátha után kezdődött. Rengeteg fülésznél voltam, egyik sem tudott vele mit kezdeni. Sajnos nem valószínű, hogy vala elmúlna neked, idővel talán megszokod.

23/L

2018. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!