Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyálkás, véres cucc ürítésnél?

Nyálkás, véres cucc ürítésnél?

Figyelt kérdés

Az előbb voltam wc-n és amikor meg töröltem nyálkás valami volt a wc papíron és ijen naracs sárgás pirosas vér volt rajta...Ez mitől van? Vagy mejk orvos hoz kell ijen témával fordulni?

(Bocs ha undi)

L



2018. júl. 23. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is. Hány éves vagy? Menstruálsz már? Ha még nem, akkor ne lepődj meg, ha fogsz. Mert akkor ez arra is utalhat.

Vagy ha már menstruálsz és éppen nem aktuális, akkor lehet, hogy húgyúti fertőzés, vagy hüvelygyulladás, akkor pedig irány a nőgyógyász!

2018. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a székleted véres, lehet aranyér is.
2018. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hüvelyedből vagy a végbeledből jött?
2018. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...igen menstruálok de ahoz semi köze mert a vég belemből jön
2018. júl. 23. 21:27
 5/5 anonim válasza:
Orvostan hallgatóként azt tudnám javasolni, hogy menj el egy gasztroenterológushoz, vagy egy általános sebészhez. Ne ijedj meg, nem fog azonnal kés alá tenni. Azért kell megnézetni vele is, hogy megnézze, hogy tényleg aranyér van-e a dologban, vagy csak túlzott nyomás volt az oka a vérzésnek (olyan pl nekem is volt) vagy ez gyakoribb?
2018. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!