Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez most lehet limfómás megbete...

Gamegép kérdése:

Ez most lehet limfómás megbetegedés?

Figyelt kérdés
Úgy kezdödöt az egész hogy körülbelül 2 hónapja találtam egy csomót a combom felet.Nagyon be pánikoltam.Utána elkezdet fájni a gyomrom de nagyon.Elmentem a háziorvoshoz elsőroban elküldöt vérvételre meg labora nem találtak semmit.Utána se múlt el a csomó se meg a gyomorfájás se.Elküldöt hasi UH-ra azt mondták hogy nincs semmi a gyomromba és ez csak egy nyirok csomó.És aztán elküldöt még egy gyomor tükrözésre is ott se talaltak semmit.Meg még valami más fajta vérvételre is elküldöt de minden nagatív lett.De ugyanúgy fáj a gyomrom és nem tünt el csomó.Mostanába mint ha enyhült volna a gyomorfájás de nem múlt el teljesen.De a torkom elkezdet fájni nagyon 2 napig fajt utána a nyakamba észre vettem egy nagyobb puha mozditható csómot.Mint ha már kisebb lenne.Ezen a héten nagyon rosszul voltam amikor felkeltem iszonyatosan rázot a hideg és fájt a gyomrom.De amikor meg mérem a lázamat akkor nincs.Ez már két napja megy.Két hónapja fehér a nyelvem amióta elkezdödöt ja és fogytam is.Azt nem tudom hogy mennyire számit hogy viszket a fenkem ott nyilas körül ez kb 1 éve kezdödöt.Igazából ennyi.

#limfóma #megbetegedés ?
2018. júl. 25. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyomorfájdalom és a lepedékes nyelved a stressztől van.

Ha NEM TALÁLTAK SEMMIT akkor valószínű nincs bajod! A torkodnál is nyirokcsomót érzel. Meg gondolom a lágyéki nyirokcsomód miatt ijedtél meg.

2018. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ja.Mert nem múlik el.Sok durva dolgot lehet olvasni a neten ez ügyben.
2018. júl. 25. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
De ne olvasgass a neten. :D Én is szoktam és amiket leírnak már rég eltemethettem volna magam. :D Ha komoly bajod lenne akkor ott más tünetek is lennének nyugi. Szerintem most szimplán benyeltél valamit és azért nagyobbodott meg a nyirokcsomód. Én is beteg voltam múlt héten és nekem is megnagyobbodott és fájt is. A gyomrod meg szerintem az idegességtől fáj.
2018. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!