Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől mehet egy hete a hasam?...

Mitől mehet egy hete a hasam? Nem rontottam el a gyomrom, nem vírus, mert senki nem kapta el tőlem és én se voltam sehol, nem ettem semmi olyat amitől lehetne. Sőt visszatér két nap után újra.

Figyelt kérdés

Valami betegségre vagy esetleg étel allergiára gondolok.

Valaki tapasztalt ilyet?

Egy hete hogy kezdődött, dietazom. Szerda óta semmi baj, ma újra . Ugyanazt ettem mint tegnap. Annyi hogy a kávémba ma már mereszeltem tejet tenni.


2018. júl. 27. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Irritábilis bél szindróma gyanújára tippelek elsőre.


Körömvirág (gyulladás elleni) tea, zöld tea, mentatea, ami segíthet esetleg.


Étel allergia nem kizárt. Mennyire van kitakarítva a lakásban, illetve mennyire szellőzik? Klíma megfelelő?

2018. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, megfelelő a higiénia. Nemrég költöztünk új hazunkba, a klíma is kb 3 hete lett kész. Mikor elkezdett menni a hasam fertőtlenítettem mindent mert tartottam tőle hogy vírus és a gyerekeim elkaphatják.

Köszönöm, utána nézek ennek a bélszindrómának.

Orvoshoz is megyek mindenképp. de ugye meg kell várni a hétfőt.

2018. júl. 28. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!