Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a vesém és egy éve volt...

Fáj a vesém és egy éve volt pont vesegyulladásom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az fokozatosan alakult ki, hánytam is, pont mint mostt. De az általános rosszullét nincs meg...


Kénytelen voltam fájdalomcsillapítókat szedni az utóbbi napokban, tavaly az Apranaxtól és társaitől alakult ki...



2018. júl. 28. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, de gyorsan. Vesegond gyanújával pedig ne szedj ész nélkül ilyen erős gyógyszereket orvosi utasítás nélkül.
2018. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem mész dokihoz, akkor azt csinálsz, amit akarsz, úgyis csak rosszabb lesz.

Ha elmész dokihoz és betartod utasításait, akkor több-kevesebb idő alatt meggyógyulhatsz.

Neked kell döntened.

.

Ha veséddel egyszer volt baj, akkor fokozottan kell vigyázni.

"Kérdezze orvosát, vagy gyógyszerészét" - ismerős?

Ha már mindenáron fájdalomcsillapítót szedsz, miért nem kérded meg a patikában, melyik a vesére legkevésbé ártalmas?

.

Ha morbid akarnék lenni, azt javasolnám, egyél 3÷4 légyölő galócából pörköltet, attól emúlik a vesebaj. Sőt, a többi is.

2018. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg elmenjél orvoshoz?
2018. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma csak ügyelet van...
2018. júl. 28. 12:15
 5/10 szamo77db ***** válasza:
Menj orvoshoz. Ha más nincs, akkor az ügyeletre! Majd ők adnak beutalót, ha kell. És megmondják, hogyan tovább.
2018. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te döntöd el mi a legfontosabb neked.

Az, hogy 1 évvel ezelőtt mi volt, nem tudom miért fontos, semmi jelentősége.

Olyan gyógyszer kellene, ami nem vesén választódik ki, de el kell menni orvoshoz nincs ezen mit gondolkodni. Nekem is volt ilyen, persze pár nap múlva nekem is jobb lett és örültem, de utána 2 nap múlva újrakezdte és lázas is lettem, orvos is mondta, hogy ezzel nem szabad játszani, előbb kellett volna mennem, akkor nem lettem volna ilyen szarul.

2018. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem fontos, de anyámnak nem.


Személyes sértésnek veszi, ha orvoshoz akarok menni...


Tavaly mikor alig éltem, meg hánytam napokat, sem engedett el, mert "az iskolában ki lehet bírni".


Egyszerűen annyira bírom, hogy a hülye szüleim miatt szívok, meg megy tönkre az életem és minden szart nekik köszönhetek, de nem tudok mit tenni... Nem vagyok még 18 éves...

2018. júl. 29. 19:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Aha, így már értem.

Akkor marad a gyulladáscsökkentő.

Amúgy oké, hogy nem engednek el orvoshoz, de akkor mit javasolnak helyette? Vagy az a beütésük, hogy biztosan csak szimulálsz?

2018. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, meg ma közölte, hogy "csak beképzelem"
2018. júl. 29. 22:01
 10/10 A kérdező kommentje:
Még mindig fáj...
2018. júl. 30. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!