Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normálisak a csomók a hasamban?

Normálisak a csomók a hasamban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár hete lettem figyelmes kisebb nagyon picit keményebb csomókra a hasamban. Nem is mindegyik csomó mert néhány inkább ilyen vastagabb kis cső/virsli szerű valamik. 2 háziorvoshoz is mentem vele mert egyszer 1 hétig nyaraláson volt az eredeti háziorvosom. Mind a kettő csinált fizikális vizsgálatot de úgy hogy feküdtem és úgy alig lehet érezni őket. Az első azt mondta hogy egy kis zsírszövetet érez a hasamban és egy más dolog miatt el küldött vérvételre. Az szerencsére teljesen jó lett és a vérképet már az eredeti dokimnak vittem vissza. Tőle is megkérdeztem hogy mik ezek. Ő is megnézte és szerinte is ezek ilyen szövetek. Lehet zsír/izom stb. Ez eléggé megnyugtatott de még mindig nem tudtam teljesen megnyugodni. 20/F

2018. júl. 29. 13:35
 1/3 A kérdező kommentje:
A legnagyobb bajom az hogy fekve nézték meg őket amikor alig érezni őket.
2018. júl. 29. 13:37
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzá tenni, hogy a hasam mindegyik oldalán érzek ilyeneket sőt.
2018. júl. 29. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Lipóma? Az exemnek is volt, kiszedte a bőrgyógyász. Bár gondolom a háziorvos csak mondta volna, ha az! Biztosan nem normális, de ha a vérképed jó, és 2 orvos szerint is minden oké, akkor ne parázz!
2018. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!