Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körülbelül 2-3 hete megcsipte...

Solo66 kérdése:

Körülbelül 2-3 hete megcsipte a térdemet valamilyen rovar. Nem tudom pontosan. Viszont a térdemen még mindig seb található. Normális?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mi csípett/harapott meg csak hogy fájt. Gondoltam darázsra, méhre, bögölyre. De nem tudom eldönteni. 21 éves vagyok és szerencsére eddig megúsztam mindegyik csípését. A csípést/harapást követően egy fehér duzzanat lett a térdemen. Körülötte pedig egy piros volt. Ez így is volt kb 1-1.5 hétig. Kenegettem Fenistil-el és fújtam ilyen Antibiotikumos spray-el. Az levitte a duzzanatot és a viszketés is elmúlt. Most viszont még a "seb" mindig ott van. Lehet hogy csak a sok vakarás miatt alakult ki, nem tudom, mert viszketett csípéshez méltóan. Viszont a sab alatt érzek egy kis duzzanatot. Nem tudom mi az. Érzékeny a tapintásra. Nem nagyon csak éppen egy kicsit. Mivel nem voltam még ilyen helyzetben arra lennék kiváncsi hogy ez normális hogy a seb még mindig ott van és néha viszket is? Mi csíphetett meg?
2018. júl. 30. 11:43
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:

Akármi.

Nekem gyerekkoromban a csuklómat csípte meg valami, 2 hétig fájt, duzzadt volt, piros, stb. Aztán a duzzanat megmaradt, nyomásra fáj azóta is 15 év után, most kiderült, hogy egy fibroma van ott, kb. 12 cm-es.

2018. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!