Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyirokcsomó jelent meg pár...

Nyirokcsomó jelent meg pár hónapja az állkapcsom szélénél?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár hónapja megjelent egy fájdalmatlan nyirokcsómo az állkapcsom szélénél a fülem alatt. Nem tudom mire gondoljak mert ma eszre vettem hogy a torkomnál is van egy és a bordámnál is. Attól tartok hogy rákos vagyok.. a válaszotokat előre is köszönöm.

2018. júl. 31. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem volna sokkal észszerűbb elmenni dokihoz és megvizsgáltatni?

Az ember csomót észlel magán az az első hogy elmegy kivizsgáltatni nem pedig interneten irogatni kérdéseket ilyenről, még ha száz orvos is lenne az oldalon sem tudná megmondani a monitort bámulva hogy mi bajod van

2018. júl. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. Azt nem említettem hogy 16 vagyok. Anyunak se szóltam még róla...
2018. júl. 31. 02:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szólj csak nyugodtan anyukádnak még ma, ő majd megnézi és ha valóban nem odaillő csomók vannak rajtad, akkor elmentek a háziorvoshoz. Egyáltalán nem biztos, hogy rák, sok minden más is lehet.
2018. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azok a csomók addig is ott voltak amúgy :) Nem "megjelentek". Megnagyobbodtak ami lehet gyulladás jele, főleg ha több egyszerre. Érdemes kivizsgáltatni a biztonság kedvéért. Sok más magyarázat is lehet, a rák nem túl valószínű, nem kell emiatt aggódni.


Addig egy kis olvasmány:

[link]

2018. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!