Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye, ha egy...

Mennyi az esélye, ha egy ember egy családtagja testfelépítését örökli, azzal együtt az adott személy belső szervi betegségeit is?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Apám testfelépitését és szar fogazat hajlamát örököltem, és anya halálos, autoimmun betegségét.


Remek, nyugdíjra nem kell gondolnom :/

2018. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én apám testfelépítését örököltem, egyelőre a magas koleszterinje jött ki nálam is. Már várom az autoimmun betegségét.
2018. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden héten pénteken járok masszőrhöz (gyógymasszőr, akupresszúra stb..) és apukámat is elvittem már hozzá és azt mondta, hogy én egy az egyben apukám lenyomata vagyok.. Apum 79 éves és tökéletes erőben van. Abban bízom, hogy egy táplálék-kiegészítővel én meg tudom előzni azokat a problémákat, amik apumnál kijöttek!

De a kérdésre a válasz, hogy 90% lehet az esélye, hogy mindent örököl agyerek. A 23 éves fiam izomzatát összehasonlítottuk az én huszonéves képemmel és tökéletes az azonosság.. ( sajnos a derékfájdalmat is és a kényes bőrömet is örökölte :)

2018. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok.
2018. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!