Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOSben irjatok. Nagyon megramd...

SOSben irjatok. Nagyon megramdult a terdem, csipobol. Pentk du. , hiaba borogatom faslizom nagyon faj es tagadt. Menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

A masik labam vedtem a tomegkozlekedesen, amikor billemt felem vki aki nem kapaszkodott. A bal labbam csipoproti van. Ezen s labfejem serult feldagadz. Ez nem annyira vesz.De a jobb labam vhogy csavarodhatottmerz szombat reggel duplaja lett es nagyon faj

Kezdodik aug.kozepetol a munkam. Anyukam korhazbam. Em pedig kezesekrol jottem az Orfibol.Felek h nagyobb a baj es esetleg ujabb mutet. Sose volt baja a terdemnek de nagyon lazak az izuletek.

Kilepovel jottem haza az orfis kezelesekrol.

A csalad azt mondja, h orvos es rtg.

Felek. Vagy adksk.meg idot a labamnak? Anyu nagyom beteg. Teljesen kivagyok.

Jegeles pihenes elovettem a mankot ami csipomutetbol maradt



2018. aug. 5. 20:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Raadasul mit mondok a munkahelyen. Szamitanak ram. Ronda dagadt a terdem es persze nagyon faj
2018. aug. 5. 20:12
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan megnézetném egy orvossal.
2018. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt se tudom hogy menjek el. Egyedul vagyok. Jaj istenem....
2018. aug. 5. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Legkésőbb szombat reggel be kellett volna menni az ügyeletre.

A sérülésről lett a helyszínen felvéve papír? Mert akkor a BKK biztosítójával is fel kell venni a kapcsolatot.

2018. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívj taxit.
2018. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Akkor azt tanáscsoljatok, menjek el. Ha nem lenne a proti talan mem felnek ennyire,.
2018. aug. 5. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Holnap meg kellene röntgeneztetni. Addig meg jegeld, fáslizd.
2018. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy kiugrott, elmozdult, akármi... már RÉG orvosnál lenne a helyed, a munkát meg szard le.


Így úgysem fogsz melózni.

2018. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!