Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó. Gyakran kavarog a gyomra, reflux-szerű tünetei vannak, és néhány hete gyakran van hányingere, alig bír enni és gyakran van hasmenése. Dolgozik, most túlóráznia is kell és próbaidőn van a munkahelyén (most kezdet nemrég), ezért azt mondja, hogy nem tud elmenni orvoshoz. Mondtam neki, hogy akkor menjen el privátban, de amíg le nem dolgozta, amit kell, nem hajlandó. Én pedig nagyon félek, hogy mi lehet a baja. Mindenhogyan próbáltam már meggyőzni, de hajthatatlan. Mit tegyek? És mi lehet a baja?

21/L (ő 22/F)



2018. aug. 6. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre még tippelni sem lehet, annyi minden okozhat ilyen tüneteket, alapos kivizsgálás után tudja majd az orvos is megmondani.
2018. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam sajnos. :// De nem tudok mit csinálni, ha nem megy orvoshoz. :///
2018. aug. 7. 13:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Az egész lehet az új munka miatti stressz miatt is.
2018. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, arra is gondoltam.
2018. aug. 7. 16:46
 5/11 A kérdező kommentje:
De refluxos tünetei máskor is voltak már.
2018. aug. 7. 16:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha refluxos, akkor attól lehet hányinger és étvágytalanság, a stressz még rátesz egy lapáttal.
2018. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És a hasmenés lehet attól?
2018. aug. 7. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem sokszor volt vizsgák előtt.
2018. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
antibiotikumot kéne próbálni esetleg
2018. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mégis miért kellene antibiotikumot szednie?! Menjen el háziorvoshoz, ha szükséges, akkor kap beutalót gasztroenterológiára. Antibiotikumot pedig semmiképp ne kezdjen csak úgy szedni! Beszélgess vele, próbáld meg kicsit megnyugtatni addig. :)
2018. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!