Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet piros a szemem?

Mitől lehet piros a szemem?

Figyelt kérdés
Nem drogozok ha valaki rzt irná 20 éves vagy elsonek fejfakas szédülés éreztem 1 hete 3 napig aztán néha fájt a fejem most meg ez a szem vörösség mind két szememen . És az eggyik pupillám nagyobb mi t a masik fényre ugyan úgy reagal csak nem annyira megy össze nagy külömség nincs amugy, de baratnömnek is nagyobb az eggyik ugyhogy lehet csak én nem vettem eddig észre nemtudom de már totál bevagyok pánikolva mert olvastam komolyabb betegségeket is ami ezt okozza pl agydaganat , sm, stb ugyhogy írjatok létszivea valamit mert totál kivagyok már . 14én megyek szemészhez 18meg magánrendeléses agyi mri-re mert már annyira félek.

2018. aug. 7. 20:34
 1/1 anonim válasza:

Az interneten bármilyen betegséget letudnak vezetni ilyen gyakori tünetekből. Szerintem magas vérnyomás lehet az oka.

Pollen, parlagfű, vagy más ilyen allergia is lehet szerintem az oka.

2018. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!