Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a beleimmel, vagy székeléss...

Ha a beleimmel, vagy székeléssel van problémám a belgyógyászaton belül hova kell menni?

Figyelt kérdés
Hétfő/kedd ment nagyon a hasam, azóta szerda csüt. pént. szombat nem volt székletem, nem fájt semmim, de ma volt egy kis inger, egy pici adag jött is de az piros volt.. Nem élénk világos piros, de nem is sötét, olyan színű mint ez: [link] Félek, és nem volt ma sem több székletem. Hasam még mindig nem fáj de nagyon sok rossz dolgot olvastam hogy mi lehet a baj. Holnap ez lenne az első utam.

2018. aug. 12. 16:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A link megnyitása után a 4. sötét vörös szín az
2018. aug. 12. 16:51
 2/13 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológia
2018. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Talán lehet hogy aranyered van! Tehát mikor wc-zel és nagyon erőlködsz akkor vérezhet az aranyered! Erre van kenőcs az segíthet!
2018. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj, ez friss vér színének tűnik, lehet, hogy berepedt a végbeled attól, hogy napok óta nem székeltél. Háziorvoshoz menj, mert belgyógyászatra, gasztroenterológiára beutaló kell.
2018. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyél lenmagpelyhet.
2018. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj el.
2018. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor inkább a háziorvos lesz az első, én egyből elmentem vona belgyógyászhoz. Nem tudom, nem hinném hogy aranyér, mert akkor fájna is nem? Semmim nem fáj, még ha mocorgok akkor sem, és amikor most voltam WC-n akkor sem fájt egy picit sem. Szerintem ez belsődleges.
2018. aug. 12. 17:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért is gondolom hogy belsődleges lehet, mert akkor nem lehetne mivel magyarázni hogy hétfő kedd után azóta miért csak most vasárnap volt egy pici székletem. :(
2018. aug. 12. 17:25
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves Mindenki! Írtam 500 Ft-os díjért egy belgyógyásznak, azon belül egy gasztroenteorológusnak, aki azt írta, hogy szerinte semmi probléma nincsen, a széklet normális a két napos hasmenés miatt, diéta, és folyamatosan növeljem az étrendet. Erős vérzés, hasi görcs, láz esetében persze keressem fel az orvosomat. Hát picit megnyugtatott. Amúgy sajnos nem tudok válaszolni neki, ez ilyen egyszeri kérdés-válasz. Tudom hogy gusztustalan amit írok, de megnéztem konkrétabban a székletet és csak a külseje volt ilyen sötét vörös, a belseje teljesen normális szép barna, és nem kemény, nem folyékony teljesen normális állagú volt, csak ugye kevés.
2018. aug. 12. 18:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök, hogy valószínű semmi baj :-)


Hol találtad ezt a fizetős orvos válaszol dolgot? Szeretném elmenteni a linket :-) Van sok ingyenes is, de gondolom itt gyorsabban válaszolnak.

2018. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!