Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Esténként fulladozok tehetetle...

Esténként fulladozok tehetetlen vagyok, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Pszichiáterhez is jártam kb fe évig semmit se segített . Ez a fulladozas mindig esténként jön rám ahogy lefekszek vagy leülök egybol meg mintha kaparna a torkom ilyen kényszer köhögésem lesz. Másfél éve tart

2018. aug. 13. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel ne pszihiáterhez menj hanem első körben a háziorvosodhoz. Ő majd ad beutalót ahová kell.
2018. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A pszichiáterhez küldött meg neurológushoz
2018. aug. 13. 00:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy pszichés.

Én kb. 2 hónapig rá voltam arra kattanva, hogy direkt pislogok. Másik 2 hétig, hogy direkt nyelek, szóval nem ösztönösen.

Nagyon rossz volt.


Azt kéne megpróbálni, hogy minden nap estére totálisan lefárasztod magad. De tényleg brutálisan.

Hogy csak annyi erőd legyen, hogy befekszel az ágyba és alszol is.

Pár nap után elmúlhat a megszokás.

2018. aug. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet nem pszichés eredetű, szerintem mindenképpen kérj beutalót a háziorvosodtól valami tüdőgondozóba, lehetséges csak allergiás vagy valamire
2018. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

99% pszichés eredetű.


Páromnál is előfordul, én ilyenkor rászólok, behívom magam mellé hogy altasson el, meg ilyesmik.


Érdekes, ahogy mással foglalkozik akár csak olvas rögtön elmúlik a dolog.

2018. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!