Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vannak olyan altatók, amelyekh...

Vannak olyan altatók, amelyekhez nem szokik hozzá a szervezet?

Figyelt kérdés
Így azok mindig hatnak, és ha nem használjuk, akkor is tudunk aludni. Egyszer olvastam, hogy váltogatni is lehet őket, és akkor nem szokik hozzá a szervezet. Én egy gyengét használok, de az nem olyan jó (s*lnox), nem alszom tőle 8 órát, sőt volt, hogy el se tudtam aludni párszor. Gondolom, azért azt írta fel a doki, mert az nem olyan káros.

2018. aug. 15. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Zolsanát szedek néha, de semmi gond nincs vele, nem szokik hozzá a szervezet szerintem, nagyon jó
2018. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden altatóhoz hozzászokik a szervezet, kinél hamarabb, kinél később. A Stilnox egy átlagos altató, simán rászokhatsz, ha van, hogy nem tudsz tőle elaludni akkor az neked nem is igazán jó.
2018. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak párszor volt ilyen, mikor nagyon nem voltam álmos, és az se tudott elaltatni. Nagyon enyhe szerintem, kb. 5 órát alszok tőle. És ha csak néha vesz be valaki altatót, az is rossz?
2018. aug. 16. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mi nálad a néha. Mert összességében egyáltalán nem jó.
2018. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!