Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen fajta kezelési módszert...

Milyen fajta kezelési módszert ismertek bőrgombára (főleg hónalj tájon)? (kép+leírás. Lent)

Figyelt kérdés

Körülbelül kettő héttel ezelőtt, kidörzsölődött a hónaljam amit tejkrémmel kezeltem (gyógyszertárban kevertettem ki). Két hét alatt szépen el is múlt viszont, rá egy napra megjelent egy eléggé nagy kiterjedésű-térképes piros folt a hónaljamon, nagyjából kigugliztam, hogy ez bőrgomba lehet (gondolom a nagy meleg rájátszhatott a dologra), viszont nekem még életemben nem volt problémám ilyesmi fajta bőrgombával főleg nem hónalj tájt. Szóval főleg tanácsokat kérnék, hogy milyen úton-módon lehet kezelni. A gyógyszerészem egyébként az EXODERIL kenőcsöt ajánlotta, most második napja azzal kenegetem, viszont eddig nem nagyon vettem észre enyhülést. Jó lenne egyébként napközben is kenegetni valamivel..hintőport használok viszont az nagyon kiszárítja, naponta többször megmosom szappannal is, illetve ha nagyon száraz tejkrémet rakok rá, de eddig bő 2 nap alatt semmi változás.


kép: [link]



2018. aug. 15. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én mindenképp bőrgyógyászhoz rohannék, nem próbálkoznék házi praktikákkal.
2018. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Bőrgyógyászat.

Teafa olaj, levendula olaj jó rá, de először jó lenne tudni mi is ez pontosan.

2018. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyászhoz csak jövő hétre kaptam időpontot, addig is próbálnám enyhíteni.. ezért is kéne valami praktika esetleg krém tipp
2018. aug. 15. 23:43
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ott írtam, azokat próbáld ki, bio boltokban lehet kapni.

Levendula szappan, krém van ott, teafa is biztosan van.

2018. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!