Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek van tapasztalata az...

Kinek van tapasztalata az aranyér természetes gyógyítására?

Figyelt kérdés
Egy hete jött ki az aranyerem először életemben, hatvan évesen talán megeröltető ásás hatására. Semmiképp nem műtéti úton akarom eltávolítani. Mivel kezelve tudna visszahúzódni?

#aranyér #műtét #természetes gyógyítás
2018. aug. 16. 04:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Reparon
2018. aug. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan súlyos akkor gyógyszertári cuccok jól rendbeteszik. Nekem a gyógynövényes ülőfürdő használt, de gondolom mindenkinek más jön be.
2018. aug. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora. Nekem terhesség alatt jött ki, nem műtöttek ugye alatta. Kentem Reparonnal, Spertivel, próbáltam étkezést váltani meg minden. Végül már cseresznye nagyságú volt, mire szülés után 3 héttel már nem bírtam és elmentem proktológushoz. Ő egy perc alatt érzéstelenítésben kivágta, egy hét múlva kikapta a varratot, és kész. Minden szupi azóta már majdnem 3 éve.:) Ha súlyos a gond, ne félj a műtéttől! Ha nem, akkor jók ezek a kenőcsök.:)
2018. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2018. aug. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!