Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent, ha csak az anti-th...

Mit jelent, ha csak az anti-thyreglobulin szintem magas?

Figyelt kérdés

Tehát az anti-thyreglobulin szintem 11 éve 139. 11 évvel ezelőtt (15 évesen) a pajzsmirigyem még nem volt göbös, csak kicsit nagyobb volt mint kellett volna. Mára annyi változott, hogy sok apró göb van benne, de echoszegényterületek nincsenek, a pajzsmirigy mérete szinte nem változott semmit. Az anti TPO szintem 28, tehát teljesen normális. Minden más hormont még midnig tökéletesen termel.

Olvastam, hogy az egészséges szervezetek 10%-ban emelkedett az anti-thyreglobulin, de ez nem jelenti azt, hogy bármi gond lenne. Csináltam többször cékla tesztet, a vizeletem sosem szineződött el, szerintem nincs lyukasbél szindrómám sem, ami az autoimmun folyamatokkal erős összefüggésben van.


Lehet, hogy abba a 10%-ba tartozok? Hogy lehetne ezt kideríteni?


Köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 21. 12:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!