Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a par potty a...

Mi lehet ez a par potty a torkomon?

Figyelt kérdés

Udv,mik lehetnek azok a kis voros pottyok a torkomon? Nem faj a torkom,viszont allergias vagyok(parlagfu stb) ez okozhatja vagy ez teljesen egeszseges?

Kep: [link]



2018. aug. 24. 01:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez 98%, hogy tuszos mandulagyulladas, sajnos piros/feher pottyokben fordul elo es van hogy egyaltalan nem is faj a torkod tole.

Menj orvoshoz, mert a feltelezgetesem nem biztos, de eleg valoszinu!

2018. aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat de ahogy elnezem a tuszos mandulagyulladasnal full voros a mandula nekem gyonyoru szep szerintem
2018. aug. 24. 01:55
 3/10 A kérdező kommentje:
Valaki nyugtasson meg,amugyis elegge felek ezektol a betegsegektol..sehol sem talaltam neten hasonlot..
2018. aug. 24. 02:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Mandula gyulladás. Antibiotikum és rendben leszel.
2018. aug. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem par honapja biztos igy van,viszont tenyleg nem faj egyaltalan..
2018. aug. 24. 02:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Azok a vörös dudorok,nyirokcsomók a torkodon.Mindenkinek ott vannak.Torokgyulladásnál megnagyobbodnak,jobban látszanak.A manduláid valóban szépek,de a garatod elég piros.Az én torkom is mindig ilyen.
2018. aug. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, talán kicsit furább is. Holnap megyek vele orvoshoz. Kíváncsi vagyok, na meg elég sok paranoia van ezekkel a betegségekkel nekem is. És jobban jársz, ha a rossz fogaidat rendbe rakatod.
2018. aug. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ma este láttam meg,hogy nekem is ugyanilyenek vannak ugyanott,de csak a jobb oldalon. Kb másfél hónapja volt egy nagyon durva torok,hangszalag gyulladásom azóta érzem hogy nem jöttem teljesen rendbe. Naaagggyon berezeltem mikor megláttam én is holnap megyek dokihoz. Valamelyikőtök volt már ? Mit adtak rá ?
2018. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta semmi bajom nincs, menjek haza, paranoiás vagyok, és hipohander, szedjem rendesen a nyugtatóimat, illetve Tantum Verdet vetetett. Azért velem a patikában, hogy azzal fertotlenitgessek. Hát az anyja p*csajat azt. Amikor annyira fájt a torkom, hogy tiszta tuszo volt, nyelni nem tudtam akkoris csak 'paranoiás voltam hát' privát orvos gyógyított ki. Orvost váltok az biztos
2018. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanezt mondta.. Semmit sem irt fel..
2018. szept. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!