Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit ajánlotok a köhögèsre?

Mit ajánlotok a köhögèsre?

Figyelt kérdés

Aug. 20-án kijött rajtam egy enyhe nátha, tipikus vègtagfájdalom, füldugulás, enyhe köhögès, fáradèkonyság, ittam rá teát, ettem rá foghagymát, ès vettem egy forró fürdőt. Másnapra elmúlt minden, kivève a köhögès, ami most már hurutos. Mit ajánlotok erre? Orvoshoz nem akarok menni, mert legutóbb nem vette èszre a mononucleosisom-at sem, ès ha ennyivel elmennèk hozzá, akkor nem írna semmit. Egyèbkènt semmim nem fáj, sem a torkom, sem a mandulám, semmim. Asztmás sem vagyok, hála az ègnek.

Tippek? Ilyenkor ti mit csináltok?


2018. aug. 26. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

ACC 200


Torkod nem fáj?

2018. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem fáj semmim.
2018. aug. 26. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor csak ACC feloldja a dolgokat.


Egy röntgen azért kéne szerintem, ha tutira akarsz menni. Mert ez lehet kezdődő tüdőgyulladás jele is.

2018. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt kisgyerekként kezdődő tüdőgyulladásom, akkor az ágyból is alig bírtam kikelni és folyamatosan lázas voltam, és még a hátam is fájt. De, mint írtam nem nagyon kezdene velem az a házi orvosom semmit.
2018. aug. 26. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
A Prospan szirupot is tudom ajánlani, nem olyan drasztikus mint az ACC, mert gyógynövényes, de nekünk ez is bevált.
2018. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!