Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha sírva alszom el, másnap...

Ha sírva alszom el, másnap mindig betegen ébredek. Lehet valami összefüggés?

Figyelt kérdés
Tudom hogy butaságnak tűnik, de minden alkalommal ez volt. Volt hogy arcüreg gyulladásom lett másnapra, vagy megfáztam, vagy influenzás lettem.

2018. aug. 30. 00:40
 1/4 anonim válasza:
Egy súlyos depis sírás után én is megfáztam, de mert a régen mosott poros koszos párnából lélegeztem... passz, lehet mert síráskor a szádon veszed a levegőt és nem tudod megszűrni a levegőt..?
2018. aug. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Szádon veszed a levegőt, gyengül az immunrendszered is a szomorúságtól, elhagyatottságtól.
2018. aug. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lily Aldrin 22 válasza:
100%
Mondják hogy a betegségeknek lelki okaik vannak. Pl: fáj a torkod a ki nem mondott szavaktól, amiket elnyomtál magadban. Ilyesmi, ezt többen jobban kifejtik, de ez egy olyan dolog hogy vagy hiszel benne vagy nem. Érdemes utána járni szerintem.
2018. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
#3:ezt most ugye nem gondolod komolyan?
2018. aug. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!