Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csontrákom van?

Csontrákom van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! napok óta fáj az egyik vállam, a nyakam, és a kulcs csontom .. sokszor a kezem is .vállamból sugárzik le, az a szúkáló fájdalom egy időre elmúlik aztán valahogy előjön tudom, mozgatni a kezem de érzem, hogy fáj a vállam főleg mikor előre hajlitom akkor érzem, munkahelyemen kezdett fájni egy két napja .. szerintetek mi okozza ezt a fájdalmat? lehetséges, hogy csontrák? :( ma voltam dokinál adott gyógyszert de semmit se mondott ..megnyomkodta, adott ilyen vállöblitőt de nem mondta, hogy mi lenne a problémám..mondta, ha nem gyógyulna röntgen :/ de aggódok nem e gond van

2018. aug. 30. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A doki sem tudja szerintem, azért nem mondta...

Egyébként nem kell mindig a legrosszabbra gondolni!

2018. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább valamilyen ízületi gond, vagy becsípődés. Reuma orvoshoz kellene menni.
2018. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebből hogy következik a rák? Nem minden fájdalom egyből daganatos betegség, csak mert épp az jut elsőre eszedbe. Elmondták mi a teendő, tegyél aszerint. Ha indokolt, majd kivizsgálnak. A neten öndiagnosztika meg a halálfélelem keltése (lehet a semmitől) nem ajánlatos.
2018. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom, csak félek :/ annyit kérdezett olyan munkát végzek e ahol megerőltetem a kezem..:s de ha lesugárzik a fájdalom nem tudom, az csont e vagy izület :s mert ha mozgatom párszor vagy megnyomom akkor is fáj
2018. aug. 30. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Már megint te? Ha azt akarod, hogy ezeregyedjére is elmondjam, a fejeddel van a baj, akkor elmondom megint, mert nem csak hipochonder vagy, hanem értetlen és nehéz felfogású is.
2018. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó igazatok van, csak én ilyen na pánikbeteg vagyok :( ha valami van egyből megijedek ha ismerőseimmel van ez akkor is... :( papa halála óta kialakult bennem :/már javasolták a pszichológust
2018. aug. 30. 17:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!