Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ennyi idővel műtét után?

Ennyi idővel műtét után?

Figyelt kérdés
Vasárnap műtöttek ágyéki porckorongsérvre. Minden teljesen oké, volt műtét utani lázam hidegrazással, hányingerrel, durva lüktető fejfájással. Kaptam ugyebár antibiotikumot, most meg még szedem. A láz/hőemelkedés és vele a panaszok is elmúltak, de a fejfájás lassan egy hete megvan. Algopyrin nem hat. Mozgasra beleáll. Majd kiugrik szemem, a vernyomásom rendben pedig. Lehet gyogyszermegvonás? Nem túlzok, rengeteg gyogyszert kaptam, szajon át, es vénasan is, brutális fajdalmaim voltak. Ha pedig a gyógyszermegvonás kizárt, lehet az altatástol, vagy a lázból visszamadva? Első műtét, első altatás.

2018. szept. 1. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy biztos, nem gyógyszermegvonás.
2018. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én úgy gondolom az erős fájdalmak amik voltak Neked az idegeket igencsak megviselte, azoknak "felejteni" kell, meg kell nyugodniuk. Engemet 8 hete műtöttek L5 S1 sérvre, részeges bénulásom volt műtét előtt, és kb 5-6 hét kellett amíg az idegek elkezdtek regenerálódni, ami még most is tart igaz egyre kisebb fájások zsibbadások által. A FOKOZATOSSÁG a lényeg a sérvműtét után mindenben. Ebben is. :-) Kitartás!!!!!!!
2018. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!