Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2 napja alig kapok levegőt. Olyan mintha valaki két kézzel nyomná össze a tüdőmet , fáj a légutam amikor köhögök.. másnap reggel amikor köhögtem vér íz jött fel.. dokihoz nem nagyon akarok elmenni mert nem akarom azt hogy bemegyek kiss bajjal azt ki jövök nagy bajjal.. nem dohányzom, nem iszok alkoholt.. 17/L
2018. szept. 2. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok!


Esetleg valaki tudna pár tippet adni hogy még is mit kéne tennem!? Előre is köszönöm a választ!

2018. szept. 2. 13:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt azért ellenőrizni kellene, hogy van-e vér a köpetben, tehát használj papirzsebkendőt, mert az utalhat tüdőgyulladásra. Most már sok a parlagfű pollen a levegőben, az is okozhat nehézlégzést. Úgyhogy menj csak le a háziorvoshoz.
2018. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már pedig ezzel orvoshoz kell menni, mert súlyos baj is lehet, ne halogasd!
2018. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvos tud segiteni, menj el minel elobb, akar ugyeletre is, ne kegyen belole komoly bajod.
2018. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!