Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Gyakran jarok el vizelni es rendes adagnyi jon minden alkalommal. Az emesztesem se az igazi, az is mondhatni gyakoribba valt, de mivel nem mindig tudok elmenni a mosdoba, igy jo kis szekrekedesem is van neha napjan. Es meg ezek elott elkezdett puffadni az alhasam, hol jobban, hol kevebesbe. Es mind e melle jon az alhasi kozep, jobb es bal oldani ritka es rovid ideig tarto fajfalma. Lany vagyok, igy gondolgtam minden felere, pl petefeszek gyullasra is, ugyan is ma a betetemen halvany barna folyast lattam. Azt megjegyeznem, hogy fogamzasgatlot szedek (4 honapja) igy a barnazast azt erre tudnam fogni.. de nem tudom, elfogok menni dokihoz, de addig is jo lenne valaszt kapni. Koszonom:)

2018. szept. 4. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha sokat iszol, természetes a sok vizelet. Viszont senki nem tilthatja meg neked, hogy elmenj a mosdóba, ha szükséged van rá. Harcold ki magadnak a jogot, ne félj, hogy megszólnak érte.Ezeket a tüneteket okozhatja az is, hogy a beleid nagyon fel vannak telve, és ki akar jönni, ami benne van. Akár bélcsavarodást is kaphatsz, ha nem ürítesz rendesen, ez pedig halállal is végződhet. Úgy hogy figyeld meg hogy érzed magad székelés előtt és után. Ez sok mindenre választ ad.Ha még mindig problémád van, akkor menj nőgyógyászhoz.
2018. szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazabol pont az a baj, hogy keveset iszom. Szekeles elott/utan atlagosan erzem magam,nem faj semmi.. a fajdalmak ia idonkent jonnek, szekelestol fuggoen. De en egyebkent mindig ia belbajos voltam. Megprobalkozok a normaflore-ral:) koszonom a valaszod
2018. szept. 8. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!