Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aug 30 óta hasmenésem volt...

Aug 30 óta hasmenésem volt szept 2 ig (diéta volt: keksz, pirítós, tea, alma banán). Na most . Enyhült de úgy érzem hogy csak gyűlik gyűlik a termék de a wc-n alig tudok valamit produkálni. Ez mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
30-án vizsgáztam nem kívántam semmilyen ételt a vizsga előtt, miután meg lett... ettem csirkecomb-ot krumplival uborkával (2 ubinak a tetején valami fehér cucc volt, mondom az csak az ecet miatt)
2018. szept. 4. 22:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz de tippeket azért megköszönném.
2018. szept. 4. 22:59
 2/4 anonim válasza:
Ez amiatt van, hogy szinte semmi rostosat nem ettél, ami beindíthatná az emésztést. Naponta meg kell legyen egy bizonyos mennyiségű és minőségű étel ahhoz, hogy produktumot termelj, tehát az étkezésnek rostban gazdagnak kell lennie, sok vizet kell inni (napi minimum két litert nem véletlenül mondják), és naponta mozogni. Ha nehezebben emésztesz, akkor a napi futás jól jön, de ha nem akarsz kimozdulni, hasprést, guggolást is csinálhatsz, a lényeg, hogy nagyobb erővel mozogj. A hasmenést a stressz is kiválthatta, de lehet, hogy ettél előtte valamit, ami épp akkor ért le, és fejtette ki a hatását. Egyél nyers vagy párolt zöldséget, gyümölcsöt, igyál sok vizet vagy natúr teát (semmi cukor!), menj el futni kicsit, de még bevetheted a rendes citrommal bekevert vizet, fellazítja a bélben a dolgokat. :)
2018. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom tanácsodat. Ment a zöld like. :)
2018. szept. 5. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
De miért érzed kötelességednek, hogy az utolsó hasmenés után, tök üres gyomorral és belekkel újfent naponta vagy még sűrűbben látogasd a WC-t? Ez egy rossz beidegződés, hogy ütött az óra, megyünk. Szól az majd, ha jönni akar.
2018. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!