Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikumot eszek és...

Antibiotikumot eszek és melette ihatok alkoholt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma vagyis csütörtökön kezdtem antibiotikumot szedni mert tüszős mandulagyulladásom van és ha pénteken egész nap nem eszek gyógyszert akkor este ihatok alkoholt?

2018. szept. 20. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot nem szabad 1 napra kihagyni, folyamatosan kell szedni, bírd ki azt az 1 hetet alkohol nélkül.
2018. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem de utána beszédnem az összest de nagyon nagy buli lesz pénteken
2018. szept. 20. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:

NEM!

nekem volt ismerősöm aki ugyanezt csinálta és kórház lett a vége, az antibiotikum erős gyógyszer!

Nem tudom elhinni hogy valaki nem tud úgy bulizni vagy ezórakozni hogy ne igyon mellé valamit. Az első sem véletlen mondta hogy hagyd ki mivel kárt okozhat akár hosszútávon is!

2018. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És igaza van ha egy nap kihagyod és utánna folytatod annak is lehet szövődménye...
2018. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mai adag is még benne lesz a szervezetedben holnap, tehát ne igyál alkoholt, igyál helyette alkoholmentes koktélokat, alkoholmentes sört, ne a piától legyen jó hangulatod.
2018. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer antibiotikum után 2 nappal ittam egy sört és képszakadás lett belőle. És nem partizni voltam.
2018. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már azzal is rendesen kiba5zol magaddal, hogy antibiotikumot szedsz. Ne tetézd a bajt.
2018. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!