Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van más lehetőség? Többi lent

Van más lehetőség? Többi lent

Figyelt kérdés
Mindig is sz*r, problémás lábaim voltak, kb 12-13 éves korom óta bütykösek, és 15-16 óta fájnak is. Először kicsit, majd mostanában már egyre jobban. Ha lehet, papucsban vagyok, bár nem szeretem mutogatni őket, de így kényelmes, a magassarkú, ha munkába kell, egy tortúra. Nagyobb cipőket veszek, de egy hosszú séta után így is legalább egy órán keresztül masszírozom. Mindent próbáltam, krémek, áztatás, de így is egyre gyakrabban kell fájdalomcsillapítót szednem. 25 vagyok, és az orvos szerint a műtét lenne a megoldás. Tényleg elég fájdalmas, egy idő után sántikálok é nem is néz ki jól, de nem tudom. Szerintetek bevállaljam? Akinek volt műtétje vagy hasonló problémája mikor szánta rá magát? Mivel jár ez? Akár privátban is érdeklődnék. Ja, és egy kép: [link]

2018. szept. 22. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Műtét. Ez magától csak rosszabb lesz, jobb nem.
2018. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!