Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valakinek arcüreg...

Volt már valakinek arcüreg polipja? Az leirná a tapasztalatát?

Figyelt kérdés

2018. szept. 28. 06:20
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem van, illetve gyerekkoromban azt mondták van, így éltem kb. 20 évig, de kb. 5 éve mikor megnézettem, azt mondták nincs, mondjuk akkor nem csináltak semmilyen vizsgálatot... Amúgy nekem az volt, sőt még van is, hogy egy orrlukam el van dugulva folyamatosan,de nekem más tünet sosem volt. Nekem csak a Nasivin segít rajta.
2018. szept. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most volt ciszta és orrpolip műtétem. Elállták az arcüregem kivezető nyílását, ezért nem tudott a váladék kiürülni. Krónikus arcüreggyulladásom lett. Nem fájt, csak folyton be volt dugulva az orrom, nem tudtam kifújni. Hátul csorgott a váladék egyfolytában. És folyton orrhangom volt. Endoszkóppal altatásban kiszedték, egy napot voltam kórházban, nem volt utána nagyobb fájdalmam.
2018. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol műtöttek?
2018. nov. 3. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
A Debreceni Klinikán. Írj nyugodtan, ha van kérdésed!
2018. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!