Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit ajánljotok, mit csináljak?

Mit ajánljotok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kilencedikes vagyok, nagyon ki vagyok a suli miatt (beilleszkedés, stb.). Egész hónapban szarul voltam kb. néha a szúrt a mellkasom, fájt a hasam és a torkom. Két hete elmentem orvoshoz azt mondta, hogy torokgyulladás és egy hétig otthon voltam. Ez most úgy néz ki, hogy jobban fáj a torkom. Plusz még néha fáj a derekamnal, izomláz a hasban, hátban és a nyakban, de nem tudom mitől. 2 napja hőemelkedésem van. Néha folyik az orrom, de sűrűbben az átlagnál. Köhögni, nem köhögök, de nagyon gyengének érzem magamat. Sokan azt mondják, hogy a stressz miatt van meg elkaptam valami tipikus iskolai vírust. De már jobban szeretnék lenni...mit ajánljotok?


2018. okt. 3. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szedjél multivitamint és nézd a dolog jó oldalát: felvettek! Ezt akartad, nem? :) Kitartás!

Aludd ki magad rendesen és rendszeresen, főleg most, hogy érzed, valami bújkál benned.

2018. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyorsan egy teljes kivizsgálás!

Nem szeretnélek megijeszteni, mert lehet tényleg a stressztől is vagy egy sima vitaminhiány/vashiány is de komolyabb probléma is, amit időben elkell kezdeni kezelni.


Holnap irány az orvos és kérjetek egy nagy labort!

2018. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!