Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol verzik a huvelyem?

Mitol verzik a huvelyem?

Figyelt kérdés
3 napja kb verzik a huvelyem es nem menstruacio, 3 hete mult el a menszim, es hirtelen verezni kezdett a huvelyem de nem olyan mint a menstruácio mivel nem folyik ki csak all a huvelyemben fajdalmam abszolut nincs, mem faztam fel semmi ilyesmi, 1 het mulva kellene menstrualjak rendesen, mitol verezhet a huvelyem?

2018. okt. 7. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menzesz
2018. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Istenem leirom, hogy nem az erre menzesz kosz a semmit
2018. okt. 7. 12:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Robot vagy, hogy mindig ugyanakkor jön meg? Simán lehet menzesz. Ha nem tetszenek a válaszok, mi honnan a pi**ából tudnánk? Ha valakivel hasonló történik, az menzesz. Ha meg természetellenes a dolog, akkor orvoshoz megyünk. Értetlen!
2018. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ne akard mar nekem eloadni hogy ez menzesz ez minden csak nem menzesz, eg es fold a ketto, a lenyeg az hogy te jobban tudod mint en
2018. okt. 7. 14:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem te tudod jobban, hanem egy nőgyógyász! Ideje elindulni felé!
2018. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg holnap mit mondott az orvos!
2018. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem vagy vevő a válaszadók válaszaira kedves kérdező, szerintem hanyagold az oldal használatát.


Én is egyébként arra gondolok, hogy előbb kezdtél menstruálni, de mivel nem vagyoj orvos, nyilván nem tudhatom. Hogy érted, hogy csak ott áll bent?

2018. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy nem verzek rendesen ugy mint mikor a menzeszem van meg, szoval nem folyik ki a huvelyembol pisiles utan se olyan a wc papir de mikor felrakok egy tampont es rogton kiveszem (ezzel neztem meg, hogy meg verzeke) es igen veres volt es ezt miota ezvan csinalom es veres mindig de nincs annyi ver mint a menszinel
2018. okt. 8. 05:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj te észlény,valószínüleg felsértetted a hüvelyed vagy a szűzhártyádat a tamponozásoddal... Jézus.
2018. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fuu te eszleny melyik szuzhartyam sertettem volna fel?😂😂 ha ertelmes valaszt nem tudsz adni inkabb ne valaszolj koszi, es a tamponnal neheg lenne a huvelyem felserteni de oke😂😂, holnap megyek dokihoz majd kiderul mi a baj
2018. okt. 8. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!