Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális amit érzek?

Normális amit érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1-2 hónapja észre vettem, hogy al alhasamon úgy derék tájon a hasam közepétől jobbra is és balra is csomó szerűségeket érzek. Mondanom sem kell nagyon megijedtem és el is mentem vele házi dokihoz. Egyébként ezeket a csomó szerusegeket fekve alig érezni csak inkább állva. Az orvosom nem érzett szinte semmit és azt mondta, hogy valószínűleg zsírszövetek lesznek. Itthon szüleim is vagy zsírcsomokra vagy izomcsomokra tippeltek. Én viszont ennyivel nem nyugodtam meg ezért egy hasi/lágyrész ultrahangra is elmentem ahol szintén nem találtak semmit és az ottani doktornő is zsírszövetre tippelt. Nem igazán értem, hogyan lehet kemény vagyis ilyen “porcos” érzésű a zsír...

A kérdésem az lenne, hogy ezek után még érdemes emiatt aggódnom vagy esetleg valami teljesen normális anatómiailag helyén való dolgot érzek? 20/F

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 7. 22:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzátenném, hogy két háziorvos is látott mert az alapból szabin volt az eredeti. Ja és elvileg teljes vérképem is jó lett.
2018. okt. 7. 22:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Mozog az a csomó szerű valami ?Ha oldalra dőlsz pl?
2018. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyjából egy helyben van viszont ici picit mozog ha Pl ugrálok...
2018. okt. 7. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Vérvételen voltál?amúgy is ajánlott 2 évente

Ha nincs egyéb tünet és több orvos azt mondja h nincs baj akkor nincs baj nyugi

Nem fogytál/hiztal az utóbbi 1-2 hónapba?Lehet előtte is ott volt csak nem vetted eszre

Ultrahangon is voltál nem lesz semmi baj

2018. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 1 évben majdnem 10 kilót felszedtem. De kb 3-at már leadtam :D. Köszi a válaszod! :)
2018. okt. 7. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!