Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye, hogy leukémi...

Mennyi az esélye, hogy leukémiás vagyok ezekkel a tünetekkel?

Figyelt kérdés

Nos,mostanában nagyon,nagyon fáradt vagyok ès egy olyan érzésem van már napok óta,mintha most kezdődne a torokfájásom....Nem fáj csak érzem,hogy most fog.

A szívem pedig elég gyakran szokot fájni,azaz ilyen szúrós érzést érzek a szivemben.Pár napja éreztem,hogy fáj aztán elmúlik és megint fájt.És ez 2 napig ment.

És ez amit most írok,akár lehet véletlen is.

Hogy fogmosáskor,mikor köpök a kagylóba láttom hogy véres a fogkrém.De ez nem mindig történik de észre vettem párszor.

De ez lehet véletlen is,hogy véletlen felsértettem a fogkefével.

Lehet csak túlreagálom nem tudom de kicsit megijedtem.



2018. okt. 8. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet beteg leszel, még lappang a vírus, ezért lehetsz fáradt és fájdogál a torkod, szúrás a szív tájékán inkább stresszes tünet szokott lenni, a fogínyvérzés pedig sok minden mástól is lehet, pl.: fogkövek, vitaminhiány, fogíny gyulladás, stb.

Menj fogorvoshoz ha gyakran vérzik az ínyed és csináltass egy vérképet, ha régen voltál vérvételen, de én ezekből a tünetekből nem gondolnék leukémiára.

2018. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 0 ezek ne tipikus tünetei a kórnak. Viszont náthás lehetsz.
2018. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon stresszelek nekem is szúr a szívem és tartós ideig náthás vagyok amíg nem tudok egy jót pihenni plusz refluxos tüneteim is lesznek , pihenj pár napot de ha nem múlik menj dokihoz
2018. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináltass vérképet!abban benne kell.hogy legyen.ha leukémiás vagy.de a tünetek nem olyanok.azért nézesd meg!
2018. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Sok tünet igaz rám.

És picit megijedtem.De már van beutalóm és csináltatok egy vérképet.

Jobb az elővigyázatosság:)

2018. okt. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!