Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a szájpadlásom...

Mitől fájhat a szájpadlásom hátsó része?

Figyelt kérdés
Tehát nem elöl az a redős rész, hanem a torok felé a sima része. A különös, hogy csak akkor fájdul be, ha enni próbálok, de akkor olyan szinten, hogy a falat kaparom. A fájdalom szinte felmegy az orromig, agyamig, és a könnyem is folyik. Abszolút nem tudok tegnap este óta szilárdat enni, mert azonnal befájdul, és ez eltart majdnem fél órát. Este kezdődött, nem tudtam a vacsorámat megenni. Hajnalban megéheztem, gondoltam bekapok egy kocka csokit. No az hiba volt, vagy fél órát fetrengtem az ágyban a fájdalomtól és szinte már üvöltöttem. Egyébként alapból nem érzek semmit ha nem eszek. Mi lehet ez? Majd délután lesz háziorvos, de kíváncsi vagyok más is tapasztalt -e már ilyent. A mandulagyulladásra kerestem rá, nekem még sosem volt, (42 éves vagyok) a tünetek nem arra utalnak.
2018. okt. 9. 08:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Még azt hozzá kell tennem, hogy tegnap óta mindkét vádlim is fáj, görcsöl, mintha izomláz lenne. Feltételezem az lehet magnéziumhiány, esetleg a szájpadlás fájdalom is lehet attól?
2018. okt. 9. 08:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Izomgörcs lehet, igen. Vegyél Magnézium citricit, az minden patikában kapható, és napi 2-3 adagot szedj belőle pár napig.


De az ágyban fetrengés fél órán át üvöltve elég erős túlreagálás, elvégre nem levágták a karod érzéstelenítés nélkül.

2018. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2. Köszi a tippet. Viszont nem túlreagálás, a fetrengést úgy értettem, hogy próbáltam volna aludni, de nem tudtam elfeküdni a fájdalomtól, folyton felültem, forgolódtam, szinte elfáradtam már bele. Valamint azt írtam "szinte már üvöltöttem", tehát nem tettem, de már ahhoz lett volna kedvem. Inkább nyögdécseltem.
2018. okt. 9. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!