Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meszesedett izuleteknel lehet...

Meszesedett izuleteknel lehet szedules?

Figyelt kérdés
Voltam reuman a panaszommal kiderult hogy meszesedik a nyakam a vallam.koszonomna valaszokat
2018. okt. 9. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2018. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom akkor a doki erdekes mert o azt mondta hogy nem lehet ettol szedulni.erdekes..
2018. okt. 9. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a meszesedés miatt van, inkább ami miatt a meszesedés kialakult. Lehet a háttérben porckorong-probléma is, amit a röntgen nem fog kimutatni kellőképpen.

Én is a nyaki gerincem miatt szédültem, meszesedés és porckorong-probléma is volt a háttérben, hát nem a reumatológus derítette ki, mert az csak megröntgeneztetett, de volt beutalom a neurológiára is, és az elküldött MR-re.

Ha megvan a pontos ok, akkor megfelelő torna és egyéb terápia segíthet. (Nekem sajnos csak "maszekban" sikerült megfelelő terapeutát találni, előtte végig jártam az állami gyógytornát is, de az nem igazán segített, de te lehetsz szerencsésebb.)

2018. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem megrontgenre se kuldott el
2018. okt. 9. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor honnan szedte, hogy meszesedések vannak?
2018. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kimozgatta kezem labam es ravagta
2018. okt. 11. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!